top of page

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Karadeniz’in eşsiz lezzetlerinin İstanbul’daki adresine hoş geldiniz…

Yöresel ürünlerimizin deneyimli ustalarımızın mahirliğiyle buluşmasıyla mutfağımızda hazırladığımız tatlarımızı beğeninize sunuyoruz. Kaçkar Restoran’da değişmeyen en önemli şeyler sunduğumuz lezzetler  ve servisteki titizliğimizdir. 

 

Damak tadınıza uygun, temiz ve titizlikle hazırlanmış yemeklerimizi tatmak için sizleri Kaçkar Restoran’a bekliyoruz. 

2008 Yılından

Günümüze...

2008 yılından itibaren hizmet vermeye başladığımız salonumuz 120 kişilik kapasiteye sahiptir. Sizler için gelişmeye ve büyümeye devam eden salonumuzun kapasitesi yakın zamanda 250 kişiye çıkacak. Deneyimli ve güler yüzlü personelimizle, sunduğumuz lezzetlerin yanında konseptimizle sizlere Karadeniz’de olma hissi yaşatıyoruz. İyi hizmet, samimiyet ve sevginin harmanlanmasından geçer düşüncesiyle, sizlere her zaman en doğru hizmeti vermek en büyük gayemiz. Lezzetlerimiz kadar restoranımızda aldığınız hizmetten de memnun olmanızı önemsiyoruz. 

IMG_2377_edited.jpg

KURUMSAL

2008 yılında Orhan Camadan ve Oktay Tüylüoğlu ortaklığıyla Ataşehir’de hizmete açılan Kaçkar Restoran, yöresel lezzetleriyle Karadeniz mutfağını ayağınıza getiriyor. 500 metre kare üzerine kurulu olan işletmemiz, ulaşım açısından oldukça merkezi bir konumda bulunmaktadır. Paket servis hizmeti de verdiğimiz restoranımızın ayrıca işletmemize ait otoparkı da mevcuttur.

bottom of page